Epidemiologická pravidla pro Holostok 2021

Protože covid-19 není zdaleka za námi, chceme na Holostoku udělat maximum pro bezpečí nás všech. I proto se chceme řídit aktuálně platnými opatřeními, které vyplývají z mimořádných opatření ministerstva zdravotnictví. Prosíme, abyste je respektovali spolu s námi.

To nejzásadnější, co potřebujete mít před Holostokem na paměti, je, že při příchodu musí všichni prokázat jednu z následujících podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením),
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout nejméně 14 dní.

🚸 Výjimka platí pro děti do 6 let. Za starší děti mohou vyplnit čestné prohlášení rodiče například na základě testů ze školy.

😷 Po celou dobu festivalu pak všichni musí mít nasazený respirátor min. třídy FFP2 (KN95/N95), nebo udržovat od ostatních rozestup minimálně 2 metry (s výjimkou lidí ze společné domácnosti).
🤐 V hledišti není možné konzumovat jídlo ani nápoje. Místa, kde se najíst a napít ale bude dost a svůj kelímek s pitím si můžete odložit u vstupu do hlediště.  
📏 A i když se může ve venkovním prostoru už i stát, diváci v hledišti mezi sebou musí dodržovat rozestup minimálně 2 metry (pokud se nejedná o osoby ze stejné domácnosti).

Víc k pravidlům a opatřením zde: https://covid.gov.cz/situace/kultura/festivaly

Bude to zcela jistě výjimečný ročník, už se na vás ale opravdu těšíme a věříme, že si festival společně moc užijeme. Tak v pátek na viděnou!

Za holotým, 
Dominika

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: