Páteční večer Holostoku rozproudí indie, česká poezie i mix country, noise a shoegazu

Holostok 2022 odstartuje v pátek večer a přinese návštěvníkům hned tři hudební zážitky a pohlazení pro uši. Je libo indie pohlazení z Prahy, charismatické multiinstrumentalisty a stálice české alternativní scény, nebo podmanivý vokál doplněný bicími, saxofonem nebo třeba violoncellem?

První kapelou pátečního večera bude Vlnobytí. „Hrajeme v menších klubech, ale dostali jsme se i na prkna festivalová, nahráváme nové tracky v podkroví chalupy na severním Plzeňsku a zkoušíme po bytech a sklepích,“ píšou o sobě a my se moc těšíme, až zahrají i na tom našem festivalu.

Poslechnout si něco z jejich tvorby a zjistit o kapele víc, můžete na Bandzone či Facebooku

Druhou kapelou večera bude Hm…, které už z Holostřev možná znáte. Těšíme se na tenhle návrat a servírujeme malou ochutnávku z dílny téhle skupiny ⬇️

Víc najdete na jejich webu

Večer pak uzavře kapela Blue Chesterfield! V jednom textu o jejich novém albu jsme se ve Full Moon magazínu dočetli, že „podmanivému, osobitému a intimnímu mixu country, noisu a shoegazu vévodí výrazný sebevědomý vokál přáteli zapomenutého kovboje někde na kraji světa. To vše v garážovém lo-fi zvuku, který přidává nahrávce na autenticitě. Blue Chesterfield má andělskou tvář, ale i nabitou pistoli za opaskem.“ Posuďte sami, není to ideální závěr páteční noci? 

Víc třeba na Facebooku

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: